Organizator:

Ostatni dzień Targów Edukacyjnych

Podziel się

Witamy ostatniego dnia Targów Edukacyjnych w Poznaniu i zachęcamy, aby spędzić go z nami na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dzisiaj zapraszamy w godz. 9:00-16:00. Co na nas czeka?

Dzień rozpocznie się muzycznie od kwartetu puzonowego Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, tego dnia wystąpi także Orkiestra Vivat! z Sierakowa. Będzie można także zobaczyć pokaz cukierniczy Pawła Mieszały - mistrza świata w cukiernictwie oraz pokaz fryzjerski Tomasza Draba. Swoje umiejętności techniczne w piłce nożnej zaprezentują uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu.  Klub Sportów Walki Kuzi Sport w Poznaniu wykona pokaz karate olimpijskiego, a Alchemia Dance Studio Września pokaz taneczny. Będzie można także obejrzeć Musical na podstawie "Frozen. The Brodway Musical" w wykonaniu II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika w Lesznie. Na koniec dnia wystąpi duet akordeonowy z Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. 

Od piątku na Targach Edukacyjnych trwa także akcja charytatywna #KręcimypoMOC, w ramach której zbieramy środki niezbędne na leczenie trzynastoletniego Mikołaja. Wszystkie osoby, które chcą wesprzeć akcję zapraszamy do strefy z rowerkami stacjonarnymi, aby wykręcić kilometry dla Mikołaja!

Szczegółowy program znaleźć można na stronie. https://edukacja.mtp.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/program-targow-edukacyjnych-2024/

Wstęp na targi jest biletowany. Dzieci i młodzież do 19 roku życia (włącznie), nauczyciele oraz bibliotekarze mogą pobrać bezpłatne wejściówki. Dla pozostałych grup przygotowaliśmy bilety w atrakcyjnych cenach: 10 zł (ulgowy), 15 zł (normalny), 30 zł (3-dniowy). Zarówno darmowe wejściówki jak i bilety dostępne są na stronie ToBilet.pl. Bilety można kupić także na miejscu.

Na terenie targów znajduje się restauracja Garden City, do której serdecznie zapraszamy na smaczne posiłki. Dodatkowo, podczas targów w wyznaczonych miejscach dostępne będą specjalne strefy gastronomiczne – bistro i coffee pointy.

Zachęcamy do pozostawienia samochodu na naszym parkingu PWK. W przypadku podróży środkami komunikacji publicznej - zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi wskazówkami >>tutaj<<

 

Zapraszamy także na odbywające się w tym samym czasie Poznańskie Targi Książki. Bilety na Targi Edukacyjne upoważniają do wejścia na Targi Edukacyjne i odwrotnie. 

 

 

Program Bilety Parking PWK