Aktualności
07.05.2015
Prezydent Bronisław Komorowski 6 maja na Targach Poznańskich wręczył Nagrody Gospodarcze pięciu najlepszym polskim firmom. Kim są zdobywcy tej prestiżowej nagrody? Jak się pracuje na taki sukces? Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z laureatami!

[ więcej ]


07.05.2015
Poznaliśmy laureatów XIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W środę 6 maja Prezydent RP Bronisław Komorowski w Sali Ziemi wręczył statuetki najlepszym polskim przedsiębiorstwom.

[ więcej ]


07.05.2015
Prezydent Bronisław Komorowski 6 maja w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich wręczył Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. Przed uroczystością znalazł czas, aby zwiedzić targi Intermasz.

[ więcej ]


Archiwum

Zapraszamy na XIX edycję Targów Edukacyjnych - Poznań, 20-22.03.2015

Otwarcie Targów Edukacyjnych

„Marcinek” na Targach Edukacyjnych 2015 O bolączkach współczesnego szkolnictwie i edukacji, a także o targach –opowiada Alina Chojnacka, dyr. I LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Targi – dobre narzędzie komunikacyjne! Targi sprawdzają się jako narzędzie komunikacyjne. Na Targach Edukacyjnych wystawiamy się wspólnie z uczelniami - mówi Anna Wawdysz, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Poznania ds. współpracy z ze środowiskiem akademickim i naukowym

"Cegielskiego sposób na uczniów - W czasach niżu demograficznego targi edukacyjne to znakomita możliwość zaprezentowania swojej oferty przyszłym uczniom – mówi Ryszard Pyssa, dyr. Zespołu Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. "

[ Wstecz ]

W tym samym czasie

Usługi