Aktualności
22.06.2015
Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego przywitania lata czyli inauguracji plaży na Targach Poznańskich! Festyn „Lata na targach” odbędzie się 26 czerwca. Wśród atrakcji m.in. gry i konkursy dla najmłodszych, degustacje kulinarne, emocje sportowe, zajęcia pilates i eksperymenty chemiczne. Znajdzie się też coś dla miłośników zwiedzania, książek i muzyki klasycznej!

[ więcej ]


19.06.2015
Zapraszam do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. Szczególnej uwadze polecamy informacje o nowym wydarzeniu w branży marketingowej – konferencji Golden Marketing, która odbędzie się w Sali Ziemi w dniach 29-30 września 2015.

[ więcej ]


07.05.2015
Prezydent Bronisław Komorowski 6 maja na Targach Poznańskich wręczył Nagrody Gospodarcze pięciu najlepszym polskim firmom. Kim są zdobywcy tej prestiżowej nagrody? Jak się pracuje na taki sukces? Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z laureatami!

[ więcej ]


Archiwum

Zapraszamy na XIX edycję Targów Edukacyjnych - Poznań, 20-22.03.2015

Otwarcie Targów Edukacyjnych

„Marcinek” na Targach Edukacyjnych 2015 O bolączkach współczesnego szkolnictwie i edukacji, a także o targach –opowiada Alina Chojnacka, dyr. I LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Targi – dobre narzędzie komunikacyjne! Targi sprawdzają się jako narzędzie komunikacyjne. Na Targach Edukacyjnych wystawiamy się wspólnie z uczelniami - mówi Anna Wawdysz, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Poznania ds. współpracy z ze środowiskiem akademickim i naukowym

"Cegielskiego sposób na uczniów - W czasach niżu demograficznego targi edukacyjne to znakomita możliwość zaprezentowania swojej oferty przyszłym uczniom – mówi Ryszard Pyssa, dyr. Zespołu Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. "

[ Wstecz ]

W tym samym czasie

Usługi