Aktualności
21.04.2015
Poleko, Komtechnika, Gmina i Dworzec – znane branży imprezy targowe w zeszłym roku odbyły się po raz ostatni w starej formule. W wyniku rebrandingu nastąpiło połączenie kwartetu targów w jedno wydarzenie – Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM (27-30 października 2015 r.). Co niosą ze sobą te zmiany?

[ więcej ]


20.04.2015
Już 6 maja, na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozpocznie się jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń - targi maszyn i sprzętu specjalistycznego INTERMASZ!

[ więcej ]


03.04.2015
Z okazji świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym wystawcom, klientom i gościom najserdeczniejsze życzenia wyjątkowych, ciepłych i pełnych radości chwil spędzonych w gronie rodziny oraz przyjaciół. Niech będzie to dla Państwa czas relaksu i odpoczynku - wbrew pogodzie za oknem – pełen prawdziwie wiosennej atmosfery!

[ więcej ]


Archiwum

Zapraszamy na XIX edycję Targów Edukacyjnych - Poznań, 20-22.03.2015

Otwarcie Targów Edukacyjnych

„Marcinek” na Targach Edukacyjnych 2015 O bolączkach współczesnego szkolnictwie i edukacji, a także o targach –opowiada Alina Chojnacka, dyr. I LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Targi – dobre narzędzie komunikacyjne! Targi sprawdzają się jako narzędzie komunikacyjne. Na Targach Edukacyjnych wystawiamy się wspólnie z uczelniami - mówi Anna Wawdysz, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Poznania ds. współpracy z ze środowiskiem akademickim i naukowym

"Cegielskiego sposób na uczniów - W czasach niżu demograficznego targi edukacyjne to znakomita możliwość zaprezentowania swojej oferty przyszłym uczniom – mówi Ryszard Pyssa, dyr. Zespołu Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. "

[ Wstecz ]

W tym samym czasie

Usługi