Organizator:

Drugi dzień Targów Edukacyjnych

Podziel się

Zapraszamy na kolejny dzień Targów Edukacyjnych. Zapraszamy od 9:00 do 18:00 do pawilonu 5. Sprawdźcie jakie atrakcje na Was czekają. 

Od wczoraj na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwają Targi Edukacyjne, gdzie młodzi ludzie mogą zapoznać się z ofertą szkół i placówek edukacyjnych a także znaleźć dla siebie kursy, zajęcia czy praktyki. Nauczyciele i rodzice mogą posłuchać wykładów znanych osobistości ze świata nauki i wziąć udział w warsztatach. W programie także indywidualne konsultacje zawodowe czy pokazy zawodów.

Scena w pawilonie 5 tętni życiem od rana do wieczora każdego dnia targowego. Dzisiaj zapraszamy m.in. na: wykład Miłosza Głowackiego "Matematyka z głową" - Jak się uczyć żeby się nauczyć - techniki oraz występ Vanessy Power. Swoje umiejętności lakiernicze zaprezentuje także Wiktoria Knioch. Posłuchać będzie można zespołu muzycznego Kopernix z Leszna,  Swarzędzkiej Orkiestry Flażoletowej oraz zespołu Combo. Zwieńczeniem dnia będzie koncert Joanny Dudkowskiej BAND ft. Chuc Frazier.

Od piątku na Targach Edukacyjnych trwa także akcja charytatywna #KręcimypoMOC, w ramach której zbieramy środki niezbędne na leczenie trzynastoletniego Mikołaja. Wszystkie osoby, które chcą wesprzeć akcję zapraszamy do strefy z rowerkami stacjonarnymi, aby wykręcić kilometry dla Mikołaja!

Szczegółowy program znaleźć można na stronie. https://edukacja.mtp.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/program-targow-edukacyjnych-2024/

Wstęp na targi jest biletowany. Dzieci i młodzież do 19 roku życia (włącznie), nauczyciele oraz bibliotekarze mogą pobrać bezpłatne wejściówki. Dla pozostałych grup przygotowaliśmy bilety w atrakcyjnych cenach: 10 zł (ulgowy), 15 zł (normalny), 30 zł (3-dniowy). Zarówno darmowe wejściówki jak i bilety dostępne są na stronie ToBilet.pl. Bilety można kupić także na miejscu.

Na terenie targów znajduje się restauracja Garden City, do której serdecznie zapraszamy na smaczne posiłki. Dodatkowo, podczas targów w wyznaczonych miejscach dostępne będą specjalne strefy gastronomiczne – bistro i coffee pointy.

Zachęcamy do pozostawienia samochodu na naszym parkingu PWK. W przypadku podróży środkami komunikacji publicznej - zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi wskazówkami >>tutaj<<

 

Zapraszamy także na odbywające się w tym samym czasie Poznańskie Targi Książki. Bilety na Targi Edukacyjne upoważniają do wejścia na Targi Edukacyjne i odwrotnie. 

 

 

Program Bilety Parking PWK