Organizator:

Zbierzmy 1000 aktywności dla Ani!

Podziel się

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej pt. #aktywniedlaani, której celem jest zebranie 1000 aktywności dla chorej Ani Mrówczyńskiej.

Ania "Mróweczka" Mrówczyńska to mała, uśmiechnięta i promienna, 7-letnia dziewczynka. Jej życie nie jest jednak tak kolorowe, jak jej sukieneczki...Od urodzenia cierpi na genetyczną, śmiertelną chorobę jaką jest Zespół Leigha. To choroba, na którą cierpi zaledwie kilkanaście osób w Polsce. To metaboliczna, ultra rzadka choroba, która powoduje obumieranie wszystkich organów, jeden po drugim... co prowadzi do degeneracji układu nerwowego, mięśniowego, a w konsekwencji do śmierci… 
Obecnie nie ma żadnego leku, który wyleczyłby Anię z Zespołu Leigha. Suplementy, które przyjmuje i codzienna terapia, rehabilitacja pozwalają zminimalizować ból oraz postępy choroby. Każdego dnia rodzice walczą o kolejne minuty dla Ani, by jak najdłużej mogła być z nami, by jak najwięcej świata mogła zobaczyć... by jej życie było choć trochę bardziej kolorowe... by dostała choć namiastkę życia, jakie powinna mieć, na jakie zasługuje każde dziecko w jej wieku..... 
Dlatego w tym roku postanowiliśmy jej pomóc! Dzięki zebranym środkom Ania będzie mogła spełnić marzenie o lepszym życiu. Dlatego też wspólnie zadbajmy o nią i sprawmy, aby uśmiech zagościł na jej twarzy. W końcu dobro wraca! 
Jak można pomóc Ani? To proste!
Wystarczy, że dodacie na naszego lub swojego Facebooka, Instagrama lub pod wydarzeniem https://mtp-link.pl/79czr  zdjęcie ze swojej sportowej aktywności i oznaczycie ją #aktywniedlaAni. Aktywnością może być: chodzenie, bieganie, jazdę na rowerze, na hulajnodze jak również ćwiczenia na świeżym powietrzu, w domu oraz spacer np. z psem, kotem czy z dzieckiem. Wystarczy hasztag #aktywniedlaAni i zdjęcie ze sportowej aktywności.
Jeśli uda nam się do 13 marca 2022 roku dni zebrać 1000 hasztagów #AktywnieDlaAni konto Ani w Fundacji „Mam Serce” zostanie zasilone przez naszych partnerów! Proste? Proste! To nie czekaj i weź udział w sportowym wydarzeniu i pomóż Ani!