Organizator:

Wykłady CDN Kalisz

Podziel się

Co przygotowali na Targi Edukacyjne przedstawiciele Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie? Sprawdźcie i skorzystajcie z szerokiej oferty wykładów.

  • Krzysztof Celka - Nauczyciel przedmiotów w zawodzie technik logistyk i technik spedytor, wykładowca akademicki, praktyk z zakresu logistyki i marketingu. Wygłosi prelekcję pt. „Jak rozmawiać z absolwentem szkoły średniej o decyzjach zawodowych i edukacyjnych” . Widzimy się 11 marca o godzinie 16:00!
  • Anna Kamińska - Nauczyciel wychowania fizycznego z 30-letnim stażem pracy. Obecnie jest nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 12 im. S. Moniuszki w Koninie oraz II Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Koninie. Absolwentka AWF w Poznaniu. Poprowadzi prelekcję pt. „Jak motywować ucznia do aktywności na lekcjach wychowania fizycznego”. Zapraszamy 12 marca o 10:00!
  • Beata Kubisik - autorka innowacji w roku szkolnym 2021/2022 „Chcę mówić językiem żyrafy! Minimediacje w naszej klasie”. Jest założycielką i współadministratorką grupy facebookowej EDU_dzielnia. Dzieli się swoją wiedzą, pisząc artykuły o tematyce edukacyjnej oraz scenariusze zajęć z wykorzystaniem oceniania kształtującego. Poprowadzi prelekcję pt. Efektywna komunikacja z rodzicami uczniów. Zapraszamy 11 marca o 16:00!
Brzmi ciekawie? To fantastycznie, bo dopiero się rozkręcamy! Bądźcie z nami na bieżąco, a nie przegapicie kolejnych informacji o naszym zbliżającym się wydarzeniu