Organizator:

Wyjątkowi prelegenci Targów Edukacyjnych UWAGA EDUKACJA

Podziel się

Dr Aleksandra Piotrowska, dr hab. Edyta Juskowiak, dr hab. Adam Szymaniak, dr hab. Tomasz Brańka i Piotr Kruk już jutro jutro.

Pamiętajcie, że wkrótce nasze Targi Edukacyjne UWAGA EDUKACJA! Poznaliście już sporo prelegentów i tematykę webinariów, ale jak wiecie…to co najlepsze zostawiamy na koniec. Przedstawiamy wyjątkowych prelegentów, których będziecie mogli obejrzeć w transmisjach na żywo! Będzie to dr Aleksandra Piotrowska, dr hab. Edyta Juskowiak, dr hab. Adam Szymaniak, dr hab. Tomasz Brańka i Piotr Kruk. Poznajcie ich bliżej.

Dr Aleksandra Piotrowska, psycholog, pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, oprócz pracy naukowej i doradztwa dla rodziców i nauczycieli współpracuje jako społeczny doradca z Rzecznikiem Praw Dziecka i Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Zajmuje się także propagowaniem wiedzy psychologicznej, m.in. w prasie , radiu i telewizji. Pani dr Piotrowska w swoim wystąpieniu wyjaśni "Dlaczego wciąż warto się uczyć?”.

Dr hab. Edyta Juskowiak dydaktyk matematyki, prodziekan ds. kształcenia i studentów na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu, certyfikowany tutor, posiada wieloletnie doświadczenie w kształceniu nauczycieli, członek komitetów organizacyjnych i naukowych konferencji CME oraz Szkoła Dydaktyki Matematyki. Od dziewięciu lat z sukcesem organizuje na Wydziale Matematyki i Informatyki cieszący się wielką renomą cykl wykładów otwartych dla młodzieży Z jej inicjatywy na Wydziale powstała przestrzeń LEGO® Education Innovation Studio. Wspólnie z Panią dr Edytą Juskowiak znajdziemy odpowiedź na pytanie "Po (jaki) indeks z Pitagorasem?"

Dr hab. Adam Szymaniak, prof. UAM, wykładowca na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, kierownik Studiów Podyplomowych Coachingu i Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Executive MBA SGH w Warszawie, certyfikowany trener Insights Discovery i FRIS. Kierownik i koordynator 18 grantów współfinansowanych przez UE, Project manager (certyfikacje: TenStep Project Manager, Prince2, Scrum Master). Tematem jego prelekcji będą "Kompetencje przyszłości”.

Dr hab. Tomasz Brańka, prof. UAM, politolog, profesor w Zakładzie Pozaeuropejskich Studiów Politycznych Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Naukowo zajmuje się kategorią autonomii terytorialnej we współczesnym świecie, kategorią niesuwerennych uczestników stosunków międzynarodowych, regionalizmem oraz zrównoważonym rozwojem. Współpracownik i wykładowca programu Uniwersytetu Bałtyckiego (The Baltic University Programme). Jest Koordynatorem Instytucjonalnym Programu Erasmus+ na UAM. W czasie Targów Edukacyjnych wygłosi prelekcję pt. "Pozwólcie nam się mylić".

Piotr Kruk - poliglota, mówca, od kilkunastu lat praktyk międzynarodowego biznesu, zarządza kilkunastoma rynkami w krajach Europy Środ.-Wsch. i Azji. Mówi w 7 językach obcych, w 4 z nich prowadzi szkolenia, a kolejnych uczy się w tak zwanym międzyczasie. Jest autorem książki “Język obcy w 6 miesięcy”. Tematem jego prelekcji będzie „Siła języków obcych w życiu przyszłych pokoleń”.


Wchodźcie na naszą stronę www i zapisujcie się na spotkania, które najbardziej Was interesują www.uwagaedukacja.pl