Organizator:

W tym roku spotkamy się online!

Podziel się

Zapraszamy na Targi Edukacyjne w Poznaniu, które w tym roku odbędą się 7-8 maja w formule #ONLINE pod hasłem UWAGA EDUKACJA!

 

Już niedługo, bo 7-8 maja spotkamy się ponownie na Targach Edukacyjnych w Poznaniu! Choć w tym roku widzimy się online, to wraz ze współorganizatorem, Samorządem Województwa Wielkopolskiego, zadbaliśmy o moc atrakcji zarówno dla dużych, jak i małych widzów! Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu na żywo poprzez media elektroniczne zarówno uczniów, rodziców, jak i nauczycieli oraz pracowników oświaty.

Co, gdzie, kiedy?

I dzień | 7 maja 2021 r. godz. 13:00-17:00

Startujemy już 7 maja o godz. 13:00 online! Transmisję na żywo na portalu Facebook i na naszych stronach internetowych poprowadzimy wprost ze studia telewizyjnego MTP! Warto śledzić nas na bieżąco, aby nie przegapić żadnych ciekawych wykładów i prelekcji. A będzie się działo! Wystąpią znani i lubiani influencerzy, youtuberzy i osobistości ze świata nauki. Więcej szczegółów wkrótce.

II dzień | 8 maja 2021 r. godz. 10-14:00

Drugiego dnia rozpoczynamy nieco wcześniej, bo już o godz. 10:00. W programie nie zabraknie wartościowych prelekcji, webinarów, rozmów ze znanymi osobistościami w środowisku naukowym i nie tylko, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i z pewnością będą ogromną inspiracją dla wszystkich obecnych! Będziemy też śledzić postępy akcji charytatywnej #AktywnieDlaMikołaja i wiele innych!

Gdzie oglądać?

Transmisję LIVE z wydarzenia będzie można oglądać na portalu Facebook oraz na naszych stronach internetowych.

Wydarzenia towarzyszące

Równolegle do transmisji online będą odbywać się warsztaty skierowane do trzech grup odbiorców: nauczycieli, rodziców i uczniów. Wśród nich znajdują się między innymi indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, webinaria dla rodziców oraz metody pracy z uczniami zdolnymi. O zapisach poinformujemy już niedługo!

Śledźcie nasze strony internetowe oraz social media, program tegorocznych Targów Edukacyjnych w Poznaniu będziemy zdradzać stopniowo! Do zobaczenia 7-8 maja #online!