Organizator:

W podróż z Tripilo

Podziel się

Nauczycieli i rodziców zachęcamy do zapoznania się ofertą biura turystycznego specjalizującego się w turystyce szkolnej.

Tripolo zajmuje się głównie turystyką szkolną. Organizuje wycieczki, które zawsze zawierają element edukacyjny. W ich trakcie uczniowie poznają walory kulturowe i przyrodnicze różnych rejonów Polski. Jest to też doskonała okazja do uzupełnienia lekcji historii, języka polskiego, biologii czy geografii.

Oferta wycieczek jest bardzo szeroka – znajdują się tam wyprawy edukacyjne, jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe, a nawet czterodniowe.

Tripilo załatwia wszelkie formalności – autokar, nocleg, wyżywienie, bilety wstępu i ubezpieczenie.

Posiada też własne autokary i busy:

- pojazdy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz sprawny system ogrzewania w okresie jesienno-zimowym oraz klimatyzację w okresie letnim,  gwarantując tym samym najwyższy poziom nie tylko bezpieczeństwa, ale również komfortu podczas podróży

-  pojazdy są zadbane, regularnie serwisowane, doposażone, zawsze z aktualnymi przeglądami

- podczas przewozu dzieci/ młodzieży pojazdy zawsze są oznakowane z przodu i z tyłu żółtą tabliczką, informującą o przewozie niepełnoletnich

- autokary posiadają  WC zatem zapewniamy dzieciom poczucie bezpieczeństwa również w kwestii potrzeb fizjologicznych

- istnieje możliwość sprawdzenia autokaru na stronie bezpiecznyautobus.gov.pl – przed realizacją zlecenia wysyłamy numer rejestracyjny pojazdu dzięki czemu sprawdzicie Państwo takie informacje jak : dane o badaniu technicznym , dane techniczne , informacja o polisie OC.

Tripilo poleca się na szkolne wycieczki!