Organizator:

Targi Książki i Edukacyjne - dwa wydarzenia, jedno miejsce i data!

Podziel się

Targom Edukacyjnym jak co roku towarzyszą Poznańskie Targi Książki! W jeden weekend, z jednym biletem możecie zarówno poznać oferty szkół, jak i odwiedzić stoiska wydawnictw, poznać na żywo ulubionych autorów czy wziąć udział w wyjątkowych spotkaniach. Na oba wydarzenia wystarczy jeden bilet.

Poznańskie Targi Książki dowodzą, że Polacy jednak czytają i wspierają kulturę. Miłośników czytania przyciąga bogata oferta wydawnictw, autorów oraz wydarzeń towarzyszących. 

Przez 3 dni w jednym miejscu znajdziesz cały przekrój wydawców - zarówno największych i znanych, jak i niszowych, publikujących ambitne książki autorów z Polski i zagranicy. A gdy już kupisz nową książkę, zapraszamy na serię spotkań z pisarzami. Poznańskie Targi Książki to również wystawy ilustracji, Strefa Komiksu, Strefa Scrabble, warsztaty dla dzieci i dorosłych, giełda winyli. 

Misją targów jest promocja czytelnictwa w Polsce, dlatego też zapraszamy rodziców z dziećmi do uczestniczenia w zajęciach w Strefach Warsztatowych przygotowanych z myślą o najmłodszych.

Ważnym elementem Poznańskich Targów Książki są konferencje, panele  i spotkania branżowe  adresowane do różnych grup uczestników: bibliotekarzy, nauczycieli, księgarzy, tłumaczy, wydawców, blogerów, pisarzy. Udział w nich uznanych prelegentów i ekspertów  sprawia, że targi stają się źródłem cennych informacji i nieocenioną okazją do wymiany poglądów w gronie fachowców. Znaleźć można także Strefę Komiksu, Strefę Scrabble czy Giełdę Winylową.

 

Wydawnictwa, autorzy, spotkania

Poznańskie Targi Książki to okazja do poznania oferty setek wydawnictw i spotkania z ulubionymi autorami. Przez trzy dni, w pięciu halach znajdziesz cały przekrój wydawców - od największych i znanych, do  niszowych, jeszcze mało rozpoznawalnych. Na miejscu obecni będą także autorzy książek - to idealna okazja do spotkania z ulubionym pisarzem, zdobycia autografu czy zrobienia zdjęcia. 

Poznańskie Targi Książki to również wystawy ilustracji, Strefa Komiksu, Strefa Scrabble, warsztaty dla dzieci i dorosłych, giełda winyli. Odbędą się także ciekawe konferencje, panele  i spotkania branżowe  adresowane do różnych grup uczestników: bibliotekarzy, nauczycieli, księgarzy, tłumaczy, wydawców, blogerów, pisarzy. Na targach znaleźć będzie można także Strefę Komiksu, Strefę Scrabble czy Giełdę Winylową.

Możemy Wam już zdradzić, że wśród autorów znajdzie się m.in. Anna Bikont i Marta Bijan. Wśród wydawnictw znajdziecie m.in. Grupy Wydawnicze FILIA, Helion, Marginesy, Publicat i Znak.

Dwa wydarzenia - jeden bilet 

Na Poznańskie Targi Książki i Targi Edukacyjne nie trzeba kupować osobnych biletów! Wejściówka na jedno wydarzenie, uprawnia do wejścia na drugie - kupując bilet na Targi Edukacyjne można wejść także na Poznańskie Targi Książki i odwrotnie - kupując bilet na Poznańskie Targi Książki można wejść także na Targi Edukacyjne. 

TARGI KSIĄŻKI KUP BILET