Organizator:

Targi Edukacyjne w Poznaniu z patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Podziel się

Targi Edukacyjne w Poznaniu z patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Z dumą informujemy, że Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin objął honorowy patronat nad XXIV Targami Edukacyjnymi w Poznaniu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców jak i pracowników oświaty do pawilonów 7A i 8A - bezpośrednie wejście od ulicy Śniadeckich (Wejście Zachodnie). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Targi Edukacyjne to ponad 170 placówek oświatowych zarówno z regionu, Polski jak i Europy oraz bogaty program szkoleń, konferencji, kongresów i szkoleń. Targom towarzyszy także pełna atrakcji Aleja Zawodowców przygotowana przez szkoły branżowe z Poznania i okolicy.

Targom Edukacyjnym w Poznaniu towarzyszyć będzie IV Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC, Konferencja Ogólnopolska "Szkoła Jutra - dobre relacje, edukacja językowa, kreatywne metody pracy", a także szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@. Wydarzenie towarzyszące odbędą się w Poznań Congress Center tuż obok pawilonów 7A i 8A.

Targi Edukacyjne będą otwarte od 10:00 do 18:00 w piątek i sobotę, a także od 10:00 do 16:00 w niedzielę. Szczegółowe informacje dla szkół i grup zorganizowanych znajdują się tutaj