Organizator:

Program IV Ogólnopolskiego Kongresu Oświatowego EDUTEC

Podziel się

Poznaj program IV Ogólnopolskiego Kongresu Oświatowego EDUTEC

Już 5 i 6 marca 2020 roku odbędzie się IV Ogólnopolski Kongres Oświatowy Edu Tec. Tegorocznej edycji przyświeca hasło #KreaTYwni

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 5 marca o godzinie 10:00. Pierwszego dnia prelekcje potrwają do 17:30 z kolei w sobotę 6 marca kongres potrwa od 09:00 do 14:00. Profesjonalna kadra wykładowców i praktyków, poprowadzi wydarzenie pod hasłem #KreaTYwni –  choć na pierwszy rzut oka, zagadnienie może wydać się dość oczywiste, to jednak warto jest zadać sobie pytanie, co rozwija kreatywne myślenie i w jaki sposób je wspierać.

#KreaTYwni czyli...

Każdy z nas jest kreatywny, ale nie każdy jest tego świadomy – podobno pierwszym krokiem to tego, aby stać się twórczym jest samo przekonanie. Dlatego też organizatorzy przygotowali szereg warsztatów tematycznych, których celem jest zapoczątkowanie nowego podejścia do tematu, między innymi: „Mózg, motywacja, kreatywność i gamifikacja” – czyli jak wykorzystać schematy znane z gier i przenieść je z fikcyjnej fabuły do rzeczywistości w działaniach grupowych.

Ogólnopolskiemu Kongresowi Oświatowemu towarzyszyć będą Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji – Edu Tec. Przed salami wykładowymi znajdą się wystawcy prezentujący najnowsze rozwiązania dla edukacji. Ponadto, 6 marca w sąsiednich pawilonach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną się Poznańskie Targi Książki oraz Targi Edukacyjne, na które wstęp jest bezpłatny.

Wejdź na stronę www.kongres.odnpoznan.pl, aby poznać pełny program wydarzenia, a także zarejestrować się na poszczególne wykłady. Organizatorem IV Ogólnopolskiego Kongresu Oświatowego jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu oraz Grupa MTP.