Organizator:

Poznaj prelegentów ODN w Poznaniu!

Podziel się

Miło nam przedstawić kolejnych prelegentów tegorocznych Targów Edukacyjnych w Poznaniu #online z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Joanna Krzyżanek – spotkanie autorskie pt. Byki Weroniki czyli dodatek dla dociekliwych poskramiaczy ortograficznych byków. Wielkopolska autorka niestandardowych publikacji dla dzieci podzieli się wrażeniami z pracy nad ortografią. Wraz z Byczkiem Gdybalskim zmierzymy się z trudną pisownią niektórych wyrazów. W zabawnych opowiadaniach ortograficznych „weźmiemy byka za rogi”.

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu - spotkanie z przedstawicielami Wydziału Prewencji KWP w Poznaniu, którzy wskażą zagrożenia wynikające z nieodpowiedzialnego korzystania przez młodzież z zasobów Internetu. Eksperci policyjni opowiedzą o najczęściej popełnianych przestępstwach w sieci oraz o odpowiedzialności karnej, wynikającej z takich zachowań.

Paweł Biedny - Paweł Biedny – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Szkole Podstawowej nr 1 oraz Zespole Szkół nr 3 w Szamotułach. Wykładowca w Instytucie Studiów Podyplomowych w Warszawie. Wygłosi prelekcję pt. Być rodzicem ucznia zdolnego.

Więcej informacji i zapisy www.uwagaedukacja.pl