Organizator:

Portal Studia.pl objął patronatem medialnym Targi Edukacyjne

Podziel się

Grupa Mediowa Studia.pl to najszersza w Polsce sieć serwisów dla kandydatów na studia oraz studentów i absolwentów szukających możliwości zawodowych i dalszej nauki.

Znajdziesz tam treści poradnikowe dotyczące zdawania matury, poradniki dla kandydatów na studia, studentów. Możesz odnaleźć porady dotyczące wyboru kierunku studiów, informacje o kierunkach przyszłości, atrakcyjnych programach studiów i specjalnościach.

Informacje o ofercie uczelni można znaleźć m.in. w serwisach regionalnych, takich jak Poznan.Studia.pl. Z kolei w serwisie Praca.Studia.pl odnajdziesz opisy zawodów, porady jak budować karierę już podczas studiów, informacje o stażach i praktykach dla młodych ludz.

Serwis Studia.pl zawiera także serwis dla pasjonatów nauki - wywiady, informacje i ciekawostki związane z badaniami naukowymi, odkryciami i wydarzeniami ze świata naukowego.

Grupa Studia.pl to nie tylko portale, ale i media społecznościowe: m.in. na Facebooku - Studia.pl,  Matura na 100%, Zrozum.to, oraz Studia pl na Instagramie i na YouTube. Wydawcą Grupy Mediowej Studia.pl jest Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY, które zajmuje się także działaniami na rzecz uczelni - doradztwem, szkoleniami, e-matletingiem, widoemarketingiem.