Organizator:

Ostatni dzień targów za nami

Podziel się

Dziękujemy za Waszą obecność i trzy dni niezwykłych wrażeń.

To już koniec, ostatni dzień Tragów Edukacyjnych 2024 za nami!

 

Niedziela, jak każdy dzień targowy, przepełniona była atrakcjami. Dzień rozpoczął się muzycznie od kwartetu puzonowego Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, wystąpiła także Orkiestra Vivat! z Sierakowa.

Potem zrobiło się słodko. Na scenie Adrian Mieszała, syn Pawła Mieszały, mistrza świata w cukiernictwie zaprezentował zdobienia cukiernicze. Tuż obok można było spalić zbędne kalorie na rowerkach CityZen. Odbył się także pokaz fryzjerski Tomasza Draba.

Umiejętności techniczne w piłce nożnej zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu.  Klub Sportów Walki Kuzi Sport w Poznaniu wykonał pokaz karate olimpijskiego, a Alchemia Dance Studio Września pokaz taneczny.

Bajkowo i muzycznie zrobiło się gdy na scenę weszli uczniowie II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika w Lesznie. Wykonali musical "Frozen. The Brodway Musical". Na koniec dnia wystąpił duet akordeonowy z Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. 

Dziękujemy za obecność i do zobaczenia za rok!