Organizator:

Ostatni dzień targów za nami

Podziel się

To już koniec, ostatni dzień Tragów Edukacyjnych 2024 za nami!

Dziękujemy za Waszą obecność i trzy dni niezwykłych wrażeń.

Niedziela, jak każdy dzień targowy, przepełniona była atrakcjami. Dzień rozpoczął się muzycznie od kwartetu puzonowego Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, wystąpiła także Orkiestra Vivat! z Sierakowa.

Potem zrobiło się słodko. Na scenie Adrian Mieszała, syn Pawła Mieszały, mistrza świata w cukiernictwie zaprezentował zdobienia cukiernicze. Tuż obok można było spalić zbędne kalorie na rowerkach CityZen. Odbył się także pokaz fryzjerski Tomasza Draba.

Umiejętności techniczne w piłce nożnej zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu.  Klub Sportów Walki Kuzi Sport w Poznaniu wykonał pokaz karate olimpijskiego, a Alchemia Dance Studio Września pokaz taneczny.

Bajkowo i muzycznie zrobiło się gdy na scenę weszli uczniowie II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika w Lesznie. Wykonali musical "Frozen. The Brodway Musical". Na koniec dnia wystąpił duet akordeonowy z Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. 

Dziękujemy za obecność i do zobaczenia za rok!