Organizator:

Oficyna MM, „Szkoła” i „Sygnał” dołączają do grona patronów medialnych

Podziel się

Patronat medialny nad Targami Edukacyjnymi w Poznaniu #online objęła Oficyna MM i wydawane przez nią „Szkoła” i „Sygnał”.

Cieszymy się, że grono patronów medialnych Targów Edukacyjnych Poznań rośnie w siłę. Dołączyła do niego Oficyna MM oraz „Szkoła. Miesięcznik Dyrektora” oraz „Niezbędnik Nauczyciela - Sygnał”. 

„Szkoła. Miesięcznik Dyrektora” to publikacja w wersji elektronicznej dla dyrektorów szkół różnego typu, w tym dla placówek niepublicznych. Pełna instrukcji, przykładów i praktycznych porad z każdego obszaru zarządzania szkołą. W jednym miejscu znajdują się wszystkie niezbędne wskazówki do wykonywania bieżących obowiązków dyrektora, prawidłowego przygotowania dokumentacji szkolnej i sprawnego kierowania placówką.

„Niezbędnik Nauczyciela Szkoły – Sygnał” to serwis online zawierający wiedzę przydatną nauczycielom, dokumentację, materiały dydaktyczne dla nauczycieli (w tym scenariusze lekcji) oraz czasopisma aktualne i archiwalne czasopisma „Sygnał”. Zawiera artykuły, aktualne akty prawne, porady prawnika. „Niezbędnik Nauczyciela Szkoły – Sygnał” to kompendium wiedzy, doświadczeń i sprawdzonych rozwiązań.

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze powstała w 2002 r., rozpoczynając swoją działalność w obszarze publikacji prawno-oświatowych. Naszym pierwszym produktem, który do dziś cieszy się uznaniem Klientów, był „Niezbędnik Dyrektora Szkoły” – zbiór fachowych artykułów, porad prawnych, opinii ekspertów i wzorów dokumentów. Misją Oficyny MM jest zagwarantowanie czytelnikom rzetelnego źródła informacji prawnych, które umożliwią efektywną pracę i dadzą pewność przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Więcej:

https://oficynamm.pl/