Organizator:

Oficyna MM objęła patronatem medialnym Targi Edukacyjne

Podziel się

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze patronem medialnym Targów Edukacyjnych oraz Targów EDUTEC.

Misją Oficyny MM jest zagwarantowanie Czytelnikom rzetelnego źródła informacji prawnych, które umożliwią efektywną pracę i dadzą pewność przy podejmowaniu ważnych decyzji. Współpracujemy z uznanymi prawnikami, specjalistami z wielu dziedzin, a także z doświadczonymi prelegentami na terenie całej Polski. Mając na uwadze dobro odbiorców, Oficyna MM w swoich publikacjach porusza aktualne problemy prawne, przedstawiając proste sposoby ich rozwiązania. Ponadto inspiruje swoich Czytelników, prezentując kreatywne i innowacyjne narzędzia do pracy.

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze powstała w 2002 r., rozpoczynając swoją działalność w obszarze publikacji prawno-oświatowych. Naszym pierwszym produktem, który do dziś cieszy się uznaniem Klientów, był „Niezbędnik Dyrektora Szkoły” – zbiór fachowych artykułów, porad prawnych, opinii ekspertów i wzorów dokumentów.

W 2008 r. wprowadziliśmy na rynek nowoczesne czasopisma: „Szkoła. Miesięcznik Dyrektora” oraz „Przedszkole. Miesięcznik Dyrektora”. Natomiast od 2011 r. wydajemy magazyn skierowany do nauczycieli – miesięcznik „Sygnał”. Nasze oświatowe portfolio wzbogaciło się w okresie późniejszym o serwisy „Niezbędnik Nauczyciela Szkoły”, „Niezbędnik Nauczyciela Przedszkola”, „Oświatowy Serwis Kadrowy” oraz „Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej. Przedszkole i Żłobek”. Czasopisma są też dostępne w wygodnej formie elektronicznej.

Wychodząc z obszaru oświaty, wydawnictwo rozszerzyło swą działalność na publikacje kierowane do poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz domów pomocy społecznej. Ich wynikiem było stworzenie serwisów online: „Niezbędnika Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej”, „Nowoczesnego Sekretariatu”, a także dwumiesięcznika „Dom Pomocy Społecznej. Magazyn Dyrektora”.

Oficyna MM to nie tylko nowoczesne serwisy online i czasopisma. To również wydawnictwa książkowe, e-booki i szkolenia indywidualnie dopasowane do potrzeb każdej placówki czy instytucji.

Najnowszym dziełem Oficyny MM jest Platforma MM, której główną ideą jest wygodny dostęp do bogactwa treści wszystkich naszych serwisów online oraz e-czasopism.