Organizator:

Oficyna MM dołącza do grona Patronów Medialnych!

Podziel się

Dziękujemy za zaufanie kolejnemu podmiotowi, który chętnie objął patronatem nasze wydarzenie!

Oficyna MM to Wydawnictwo Prawnicze powstałe w 2002 r. w Poznaniu. Od lat konsekwentnie rozszerza ofertę o kolejne pozycje, mając na uwadze potrzeby Czytelników. Ich misą jest realne wsparcie codziennej pracy dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli, kadry poradni psychologiczno-pedagogicznych, domów pomocy społecznej i innych jednostek wsparcia socjalnego.

Błyskawicznie reagują na zmiany w prawie, rozwiązują problemy, podpowiadają kreatywne rozwiązania i prezentują innowacyjne narzędzia do pracy. Działają w dwóch głównych obszarach: wydawniczym i szkoleniowym.

Współpracują z najlepszymi ekspertami z zakresu prawa oświatowego oraz prawnikami specjalizującymi się m.in. w prawie administracyjnym, prawie pracy oraz prawie finansowym. Fachowej wiedzy dostarczają im również uznani praktycy i specjaliści z wielu dziedzin.

Oferta Oficyny MM to przede wszystkim publikacje z obszaru prawnooświatowego oraz pomocy społecznej. Aktualnie wydają 12 tytułów – serwisów online i czasopism. Oficyna MM to również wydawnictwa książkowe, e-booki oraz szkolenia dopasowane do potrzeb placówek i instytucji oświatowych. Oficyna MM wydaje między innymi: 

  • Szkoła Miesięcznik Dyrektora
  • Sygnał Magazyn Nauczyciela