Organizator:

Międzynarodowe Targi Turystyki Szkolnej i Młodzieżowej

Podziel się

Podczas Targów Edukacyjnych odbędą się także Międzynarodowe Targi Turystyki Szkolnej i Młodzieżowej. To okazja dla nauczycieli, dyrektorów i rodziców, żeby poznać ciekawe oferty szkolnych wycieczek. Na stoisku będzie można także odwiedzić najciekawsze miejsca za pomocą technologii VR360!

Wycieczki szkolne nie muszą być nudne! Wystawcy i zwiedzający - dyrektorzy szkół, nauczyciele, pracownicy edukacji oraz uczniowie - będą mogli nawiązać nowe kontakty, rozszerzyć swą wiedzę na temat turystyki szkolnej lub wziąć udział w szkoleniach.

W strefie będzie można spotkać wystawców z Polski i Europy: organizatorów turystyki, przedsiębiorstwa, obiekty i atrakcje najchętniej odwiedzane podczas wycieczek szkolnych i kolonii, hotele, ośrodki wypoczynkowe, restauracje, przewoźników autokarowych, przewodników czy pilotów wycieczek.

W programie m.in.: prezentacje turystyki wirtualnej - wirtualne wycieczki dla szkół (przy technologii VR360 uczestnicy odwiedzą najwspanialsze turystycznie miejsca na ziemi); specjalna strefa języka niemieckiego - ze szczególnym naciskiem na podróże związane z wymianą międzynarodową; szkolenie z projektu Erasmus+; panel dyskusyjny na temat bonu turystycznego oraz jego roli w turystyce szkolnej.

Organizatorem są działacze Turystycznej Organizacji Otwartej – stowarzyszenia skupiającego ponad 1500 podmiotów z branży turystycznej. Celem targów jest propagowanie i promocja turystyki szkolnej, która po czasach pandemii COVID-19 przyjmuje nowe i zaskakujące oblicza.


Serdecznie zapraszamy do udziału - jako wystawcy lub zwiedzający! Szczegóły oraz kontakt znajdują się na stronie.