Organizator:

III dzień Targów Edukacyjnych – podsumowanie

Podziel się

Dziękujemy za kolejny, wspólny dzień na Targach Edukacyjnych w Poznaniu! To już koniec tegorocznej edycji. Do zobaczenia w 2023 roku!

Za nami trzeci, ostatni dzień Targów Edukacyjnych. Była to wspaniała przygoda, trzydniowe święto pod hasłem „Świat EDUkacji”. W ramach wydarzenia można było zapoznać się z ofertą 150 placówek oświatowych, zarówno ze szkołami ponadpodstawowymi, policealnymi, szkołami wyższymi i wielu innymi ośrodkami edukacyjnymi. Szczególne podziękowania składamy współorganizatorowi targów, Samorządowi Województwa Wielkopolskiego. 

 

Niedziela, 13 marca, upłynęła pod znakiem występów artystycznych, pokazów i warsztatów dydaktycznych. Od rana scenę opanowało studio SkillArt Dance Studio. Następnie wystąpiła Katarzyna Bosacka, znana z TVN, która opowiedziała o tym, których składników lepiej unikać w jedzeniu i jak kupować aby nie zwariować.

Wśród licznych atrakcji, punktem kulminacyjnym było rozwiązania akcji charytatywnej #AktywnieDlaAni. Finalnie goście targowi wykręcili w ciągu 3 dni targowych 1500 km, co pozwoliło organizatorom przekazać 10 tys. zł  Fundacji Mam Serce.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „TARGI EDUKACYJNE POZNAŃ TARGI EDUKACYJNE POZNAN ORGANIZATORZY: mtp RUP #”

Dziękujemy jeszcze raz za obecność na targach. Liczna frekwencja po raz kolejny pokazuje, że nic nie zastąpi spotkań na żywo.

Do zobaczenia ponownie w 2023 roku!