Organizator:

Dach nad głową dla studenta

Podziel się

Szukasz pokoju na czas studiów? Poznajcie ofertę akademików Student Depot.

Student Depot to grupa prywatnych akademików Student Depot w największych polskich miastach akademickich: Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie!

Akademiki Student Depot zagwarantują Ci wszystko czego potrzebujesz, żeby komfortowo mieszkać, studiować i spędzać czas wolny. Mieszkając w nich nie martwisz się o nic. Obsługa zadba o media, dostęp do Internetu, ewentualne naprawy, bezpieczeństwo, a także Twój czas wolny.

Idealna lokalizacja

Położenie Student Depot Poznań w centrum Poznania umożliwia wygodną komunikację z najważniejszymi uczelniami w mieście! W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Wydział Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Collegium Da Vinci oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Tuż obok centrum akademickiego jest także Park Cytadela oraz Stare Miasto, które tętni studenckim życiem przez cały rok.

Udogodnienia Premium w akademiku

W akademiku premium możesz doświadczyć wyjątkowego komfortu zakwaterowania. Szybki internet, media wliczone w czynsz, ochrona 24/7 i parking pod domem studenta – to wszystko znajdziesz w Student Depot Poznań. Na miejscu jest sklep, fryzjer, a także klub studencki. W strefie Work&Chill spędzisz czas wspólnie z innymi studentami i poznasz przyjaciół na całe życie!

Komfortowe pokoje studenckie

W prywatnym akademiku Student Depot Poznań możesz zamieszkać w pokojach jedno- lub dwuosobowych. Znajdziesz w nich wszystko, co jest niezbędne, żeby poczuć się komfortowo, a jednocześnie blisko studentów z całego świata, którzy chętnie mieszkają w akademiku Student Depot w trakcie studiów lub programu Erasmus w Poznaniu.

Więcej informacji podczas Targów Edukacyjnych.