Organizator:

Akcja charytatywna #AktywnieDlaMikołaja

Podziel się

Zapraszamy do dołączenia do akcji charytatywnej pt. #AktywnieDlaMikołaja, której celem jest zebranie 1000 aktywności dla chorego na autyzm Mikołaja.

Mikołaj Krawczyk to autystyczny chłopiec urodzony 20 grudnia 2012 roku. Uczęszcza do przedszkola specjalnego. Bierze udział w terapii, dzięki której otwiera się na otoczenie, angażuje w zabawy i aktywności oraz sygnalizuje swoje potrzeby. Niestety terapia to proces bardzo kosztowy. Dlatego też w tym roku postanowiliśmy pomóc MIKOŁAJOWI! Dzięki zebranym środkom finansowym będzie mógł nabywać kolejne umiejętności i sprawności, a jednocześnie być szczęśliwym dzieckiem.

Jak możecie pomóc Mikołajowi? To proste!

  • Wystarczy, że wrzucie na naszego lub swojego Facebooka, Instagrama lub pod wydarzeniem zdjęcie ze swojej sportowej aktywności i oznaczycie ją #AktywnieDlaMikołaja.
  • Aktywnością traktujemy: chodzenie, bieganie, jazdę na rowerze, na hulajnodze jak również ćwiczenia na świeżym powietrzu, w domu oraz spacer np. z psem, kotem czy z dzieckiem. Wystarczy #AktywnieDlaMikołaja i zdjęcie ze sportowej aktywności

Jeśli uda nam się w ciągu 20 dni zebrać 1000 Hasztagów #AktywnieDlaMikołaja konto Fundacji Złotowianka dla Mikołaja zostanie zasilone przez partnerów wydarzenia.

UWAGA! Już wkrótce zdradzimy Wam pierwszych prelegentów Targów Edukacyjnych online – znane osobistości w środowisku naukowym i nie tylko, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i z pewnością będą ogromną inspiracją dla wszystkich obecnych!