Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

The Education Fair in Poznań has over 170 institutions from both the region and the whole world. We invite students, teachers and parents.

XXIV Targi Edukacyjne po raz kolejny przyciągną na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich placówki edukacyjne  z Poznania i regionu Wielkopolski, jak również uczelnie z całego kraju i zagranicy. Spodziewamy się ponad 50 tys. zwiedzających.

W Targach Edukacyjnych 2020 weźmie udział ponad 170 placówek edukacyjnych - publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych i wyższych oraz innych instytucji dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych. Targom towarzyszy pełna atrakcji Aleja Zawodowców przygotowana przez szkoły branżowe z Poznania i okolicy.Co można znaleźć na Targach Edukacyjnych w Poznaniu?

Uczniowie szkół średnich będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną szkół policealnych i wyższych z Polski i zagranicy. Na targach pojawią się  niemal wszystkie szkoły wyższe z Poznania, jak również renomowane uczelnie spoza regionu i uniwersytety z zagranicy m.in. Danii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Targi Edukacyjne to również bogaty program konferencji i szkoleń dla nauczycieli przygotowywanych przez wielkopolskie ośrodki doskonalenia nauczycieli.