Organizator:

Konferencje i kongresy dla nauczycieli

22.02.2020 12:47:55

Podziel się

Zobacz listę kongresów i konferencji dla nauczycieli, które odbędą się przy Targach Edukacyjnych w Poznaniu

Targi Edukacyjne w Poznaniu to, oprócz bogatej ekspozycji wystawców, szereg konferencji, kongresów i szkoleń dla nauczycieli, pracowników oświaty i osób związanych z szeroko pojętą edukacją.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach 7A i 8A. W sąsiednim budynku - Poznań Congress Center (PCC) zaplanowano 4 wydarzenia towarzyszące.

IV OGÓLNOPOLSKI KONGRES OŚWIATOWY EDUTEC

Już 5 i 6 marca 2020 roku odbędzie się IV Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC. Tegorocznej edycji przyświeca hasło #KreaTYwni

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 5 marca o godzinie 10:00. Pierwszego dnia prelekcje potrwają do 17:30 z kolei w sobotę 6 marca kongres potrwa od 09:00 do 14:00. Kongres odbędzie się w PCC - Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wejdź na stronę www.kongres.odnpoznan.pl, aby poznać pełny program wydarzenia, a także zarejestrować się na poszczególne wykłady.

KONFERENCJA OGÓLNOPOLSKA "SZKOŁA JUTRA - DOBRE RELACJE, EDUKACJA JĘZYKOWA, KREATYWNE METODY PRACY"

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 6 marca i potrwa do niedzieli 8 marca 2020 roku. Przez pierwsze dwa dni konferencja odbędzie się w PCC - Poznań Congress Center, z kolei w niedzielę na antresoli pawilonu numer 7 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jednym z najciekawszych punktów konferencji będzie wykład plenarny dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dr Marcina Smolika zatytułowany "Nowa formuła egzaminów zewnętrznych".

Wejdź na stronę www.konferencjaedukacyjna2020.pl, aby zapisać się na poszczególne wykłady i dowiedzieć się więcej.

TARGI TECHNOLOGII I WYPOSAŻENIA EDUKACJI EDUTEC

W dniach 5 i 6 marca tuż przy salach konferencyjnych w PCC odbędą się Targi Technologii i Wyposażenia Edukacji EDUTEC. Więcej informacji na ten temat na stronie www.edutec.mtp.pl

CYFROWA SZKOŁA WIELKOPOLSK@

Kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się w tym samym czasie w Poznań Congress Center będą szkolenia w ramach unijnego projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@. Więcej informacji na stronie www.csw2020.com.pl