Organizator:

Weekend z książką i edukacją

Podziel się

Jak przyjemnie spędzić marcowy weekend? Na Targach Książki i Targach Edukacji! 8-10 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można poznać oferty szkół i uczelni, wziąć udział w warsztatach, odwiedzić stoiska wydawnictw i spotkać ulubionych autorów. Poniżej znajdziecie szczegóły wydarzeń oraz linki do biletów. Do zobaczenia!

 

XXVIII Targi Edukacyjne

Targi Edukacyjne w Poznaniu od niemal 30 lat kształtują przyszłość młodych Wielkopolan. To świetna okazja, żeby zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu placówek edukacyjnych - od lokalnych szkół ponadpodstawowych po uczelnie z kraju i zagranicy. Podczas wydarzenia odkryjesz także możliwości zawodowe na stoiskach służb mundurowych czy centrów kształcenia zawodowego.

Co roku targi odwiedzają młodzi Wielkopolanie, którzy stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Czekają na nich przedstawiciele placówek edukacyjnych, eksperci rynku pracy oraz doradcy zawodowi.

Przez trzy dni uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy oświaty i każdy, kto jest związany z edukacją znajdzie coś dla siebie. Poza stoiskami szkół i uczelni jest także bogaty program atrakcji dodatkowych - liczne konkursy i wykłady, można również wziąć udział w akcji charytatywnej oraz obejrzeć występy artystyczne czy pokazy zawodowców. Nauczyciele i rodzice mogą skorzystać z szerokiej oferty warsztatów i kursów z zakresu m.in. edukacji szkolnej czy psychologii dziecka.

Za organizację Targów Edukacyjnych odpowiedzialny jest Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu oraz Grupa MTP. Na wydarzenie obowiązują bilety. 

 

 

WIĘCEJ O TARGACH KUP BILET

 

Znajdziecie nas na:

 

Targi Książki

Poznańskie Targi Książki dowodzą, że Polacy jednak czytają i wspierają kulturę. Miłośników czytania przyciąga bogata oferta wydawnictw, autorów oraz wydarzeń towarzyszących. 

Przez 3 dni w jednym miejscu znajdziesz cały przekrój wydawców - zarówno największych i znanych, jak i niszowych, publikujących ambitne książki autorów z Polski i zagranicy. A gdy już kupisz nową książkę, zapraszamy na serię spotkań z pisarzami. Poznańskie Targi Książki to również wystawy ilustracji, Strefa Komiksu, Strefa Scrabble, warsztaty dla dzieci i dorosłych, giełda winyli. 

Misją targów jest promocja czytelnictwa w Polsce, dlatego też zapraszamy rodziców z dziećmi do uczestniczenia w zajęciach w Strefach Warsztatowych przygotowanych z myślą o najmłodszych.

Ważnym elementem Poznańskich Targów Książki są konferencje, panele  i spotkania branżowe  adresowane do różnych grup uczestników: bibliotekarzy, nauczycieli, księgarzy, tłumaczy, wydawców, blogerów, pisarzy. Udział w nich uznanych prelegentów i ekspertów  sprawia, że targi stają się źródłem cennych informacji i nieocenioną okazją do wymiany poglądów w gronie fachowców. Znaleźć można także Strefę Komiksu, Strefę Scrabble czy Giełdę Winylową.

WIĘCEJ O TARGACH KUP BILET

 

 

Znajdziecie nas na: