Dlaczego warto?
Zostań wystawcą Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Dlaczego warto?
Dołącz do grona wystawców Targów Edukacyjnych w Poznaniu - najważniejszego wydarzenia dla uczniów w zachodniej części Polski i nie tylko.
W 2027 roku odbędzie się XXXI edycja wydarzenia. Współorganizatorem Targów Edukacyjnych jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Dlaczego warto zostać wystawcą?
- Ponad 70 000 - tyle osób odwiedza odbywające się równolegle Targi Edukacyjne i Poznańskie Targi Książki
- ponad 200 wystawców - m.in. szkół, placówek edukacyjnych i uczelni z Wielkopolski, całego kraju, a także Europy; ponadto służby mundurowe i Samorząd Województwa Wielkopolskiego z centrami kształcenia zawodowego
- Bogaty program wydarzeń towarzyszących - m.in. kilkadziesiąt wykładów i warsztatów dla nauczycieli oraz prelekcje dla rodziców
- Targi Edukacyjne Poznań to największe tego typu wydarzenie w Polsce