Organizator:

Targi Edukacyjne dzień trzeci – sprawdź plan

Podziel się

Witamy ostatniego dnia Targów Edukacyjnych w Poznaniu i zachęcamy, aby spędzić go z nami na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Co w dzisiejszym programie?

Dzień na scenie w pawilonie 7A rozpoczniemy muzycznie! Z samego rana, bo o godzinie 10:00, odbędzie się koncert gitarowy Jakuba Buchwalda. Natomiast o 12:00 wystąpi Joanna Dudkowska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystek basowych, która zagra w towarzystwie Chuca Fraziera. Zapraszamy również na pokaz piłkarski uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 w Poznaniu.

Od piątku na Targach Edukacyjnych trwa także akcja charytatywna #AktywnieDlaAlicji, w ramach której zbieramy środki niezbędne na pokrycie kolejnego etapu leczenia 4-letniej dziewczynki cierpiącej na szereg wad wrodzonych. Wszystkie osoby, które chcą wesprzeć akcję zapraszamy również dzisiaj do strefy z rowerkami stacjonarnymi, ale wykręcić kilometry dla Alicji! Zebrane środki finansowe organizatorzy przekażą Fundacji Zdrowia i Kultury – „Kochaj Życie”.

Zachęcamy do sprawdzenia programu ostatniego dnia Targów Edukacyjnych, a także oferty Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego na dzisiejszy dzień!

W niedzielę zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie w godzinach 9:00-16:00. Dla wszystkich gości przygotowaliśmy liczne strefy gastronomiczne. Wstęp bezpłatny!