Organizator: Grupa MTP

Lista wystawców 2020

22.02.2020 12:25:59

Podziel się

Oto lista wystawców Targów Edukacyjnych w Poznaniu

Zapraszamy do zapoznania się z listą wystawców Targów Edukacyjnych w Poznaniu, które odbyły się w dniach 6-8 marca 2020 roku. Więcej o targach przeczytasz tutaj

Aktualna lista wystawców Targów Edukacyjnych w Poznaniu

EUROPE DIRECT - PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ
1349 INTERNATIONAL BACCALAUREATE SCHOOL
AGENTUR FUER ARBEIT GREIFSWALD*
AKADEMEIA HIGH SCHOOL
AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. EUGENIUSZA PIASECKIEGO
AMARILLO
AQUANET
BEZLIK FUNDACJA
BRANDENBURG UNIVERSITY OF TECHNOLOGY COTTBUS-SENFTENBERG*
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. ROGERA SŁAWSKIEGO 
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 18
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 23
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 27
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 28
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 34
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 42
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 7
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 8
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 9
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR.4
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA NR 2 W MOSINIE
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W LUBASZU
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W MUROWANEJ GOŚLINIE
BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA I STOPNIA NR 29
CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W LESZNIE
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
CENTRUM TERAPII MANUALNEJ
CHRIS TURYSTYKA I REKREACJA
COLLEGIUM DA VINCI
COPENHAGEN BUSINESS ACADEMY*
DAAD NIEMIECKA CENTRALA WYMIANY AKADEMICKIEJ*
DWUJĘZYCZNA POLSKO - ANGIELSKA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA
DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LUBONIU
DWULETNIA SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JADWIGI I WŁADYSŁAWA ZAMOYSKICH
EDUKACJA LUBASZ
ENERGY 2000 - ENERGYLANDIA
EUROPA - UNIVERSITAET VIADRINA
FUNCLUB
GLOBALEDU
HARMONIA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA MONTESSORI
I LICEUM DLA DOROSŁYCH
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO 
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W SWARZĘDZU
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA STANIEWSKIEGO W SWARZĘDZU
II SZKOŁA POLICEALNA IM. TADEUSZA STANIEWSKIEGO
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA
KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W POZNANIU
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W POZNANIU
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE
LICEUM AKADEMICKIE linde.edu.pl
LICEUM DLA DOROSŁYCH W BOLECHOWIE
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ JADWIGI ZAMOYSKIEJ W KÓRNIKU
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PUSZCZYKOWIE
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W TARNOWIE PODGÓRNYM
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BOLECHOWIE
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OWIŃSKACH
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JADWIGI I WŁADYSŁAWA ZAMOYSKICH
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE WYŻSZEJ SZKOŁY HANDLU I USŁUG W POZNANIU
LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. PIOTRA POTWOROWSKIEGO
MANUFAKTURA GOPLANA
MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA
MUZEUM NARODOWE W POZNANIU
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W LUBASZU
NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "OTWARTE DRZWI"
O!MEGA SZKOŁA LICEUM
O!MEGA SZKOŁA PODSTAWOWA
OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W POZNANIU
OXFORDON STUDIA W ANGLII*
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA IM. JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO W LESZNIE
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W GNIEŹNIE
POLICEALNA SZKOŁA PRZYRODNICZA
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
POWIAT POZNAŃSKI - POWIATOWY URZĄD PRACY
POWIAT POZNAŃSKI (STAROSTWO POWIATOWE W POZNANIU)
PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. I. J. PADEREWSKIEGO W LUBASZU
PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MIESZKO
PRYWATNE TECHNIKUM IM. I. J. PADEREWSKIEGO W LUBASZU
PRYWATNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZARNKOWIE 
PUBLICZNA SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA
PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMKA STRZAŁKOWSKIEGO
PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU
PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
RAHN EDUCATION CAMPUS IM STIFT NEUZELLE
SPARK ACADEMY 
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIEWIDOMYCH IM. SYNÓW PUŁKU W OWIŃSKACH
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W MOSINIE
STAEDTISCHES GYMNASIUM I, KARL-LIEBKNECHT-GYMNASIUM
STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW POŻARNICTWA
STOWARZYSZENIE LEDNICA 2000
STOWARZYSZENIE RZEŹNIKÓW I WĘDLINIARZY RP
STUDIA ZAGRANICĄ*
SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA SPECJALNA W OWIŃSKACH
SZKOŁA MUZYCZNA YAMAHA POZNAŃ
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 2 W OWIŃSKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA.
SZKOŁA POLICEALNA NR 1 KSZTAŁCĄCA W TRYBIE ZAOCZNYM
SZKOŁA POLICEALNA NR 18 DLA DOROSŁYCH
SZKOŁA POLICEALNA NR 23 DLA DOROSŁYCH
SZKOŁA POLICEALNA NR 34
SZKOŁA POLICEALNA NR 4 DLA DOROSŁYCH
SZKOŁA POLICEALNA W W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JADWIGI I WŁADYSŁAWA ZAMOYSKICH
SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W MOSINIE
SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W OWIŃSKACH
SZKOŁY COSINUS
SZYBKI ANGIELSKI
TECHNIKUM ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
TECHNIKUM BUDOWLANE 
TECHNIKUM BUDOWLANE IM.GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 
TECHNIKUM BUDOWLANO-DRZEWNE
TECHNIKUM EKONOMICZNO=ADMINISTRACYJNE NR 1
TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE
TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE
TECHNIKUM ENERGETYCZNE
TECHNIKUM GEODEZYJNO-DROGOWE
TECHNIKUM IM. IM. GENERAŁOWEJ JADWIGI ZAMOYSKIEJ W KÓRNIKU
TECHNIKUM KOMUNIKACJI
TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI
TECHNIKUM MECHANICZNE
TECHNIKUM NR 19 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
TECHNIKUM NR 6 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-ADMINISTRACYJNE
TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO
TECHNIKUM ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
TECHNIKUM SAMOCHODOWE
TECHNIKUM ŚRODOWISKA 
TECHNIKUM TEB EDUKACJA
TECHNIKUM W BOLECHOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ IM. GEN. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W BOLECHOWIE
TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JADWIGI I WŁADYSŁAWA ZAMOYSKICH
TRZYLETNIA SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JADWIGI I WŁADYSŁAWA ZAMOYSKICH
UNIVERSITAET GREIFSWALD
UNIVERSITY COLLEGE OF NORTHERN DENMARK
UNIWERSYTET ARTYSTYCZNY W POZNANIU
UNIWERSYTET EKONOMICZNY POZNAŃ
UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU
UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU
UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU
UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY W BYDGOSZCZY
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
URZĄD MIASTA POZNANIA WYDZIAŁ OŚWIATY
URZĄD MIASTA POZNANIA WYDZIAŁ ROZWOJU MIASTA I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ
V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ
VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI
VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA
VOGUE TRAVEL
WIELKOPOLSKA IZBA RZEMIEŚLNICZA
WIELKOPOLSKA IZBA TURYSTYCZNA
WIELKOPOLSKA SZKOŁA MEDYCZNA-GALILEA
WIELKOPOLSKA WYŻSZA SZKOŁA SPOŁECZNO-EKONOMICZNA W ŚRODZIE WLKP.
WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA  ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W POZNANIU
WIELKOPOLSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA  ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W POZNANIU
WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W POZNANIU
WSZECHNICA EDUKACYJNA
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA
WYŻSZA SZKOŁA EDUKACJI I TERAPII IM. PROF.KAZIMIERY MILANOWSKIEJ
WYŻSZA SZKOŁA HANDLU I USŁUG
WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH IM. SAMUELA BOGUMIŁA LINDEGO
WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI
WYŻSZA SZKOŁA ZDROWIA, URODY I EDUKACJI W POZNANIU
X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH 
X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PRZEMYSŁA II
XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JADWIGI I WACŁAWA ZEMBRZUSKICH
XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. K.I. GAŁCZYŃSKIEGO
XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.GEN.WŁADYSŁAWA ANDERSA
XXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ JADWIGI ZAMOYSKIEJ
XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
XXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - KLASY WOJSKOWE
XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
XXXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
XXXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
XXXVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH
XXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI TERAPEUTYCZNYMI IM. JANA PAWŁA II
XXXVIII DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA NOWAKA - JEZIORAŃSKIEGO W POZNANIU
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 29
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 6 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
ZEALAND - ACADEMY OF TECHNOLOGIES AND BUSINESS*
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANO-DRZEWNYCH
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWNICTWA 1
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. STANISŁAWA STASZICA
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 IM. KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA
ZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM. RUDOLFA MODRZEJEWSKIEGO
ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH IM. BOHATERÓW POZNAŃSKIEGO CZERWCA '56
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ADAMA WODZICZKI W MOSINIE 
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W BOLECHOWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JADWIGI I WŁADYSŁAWA ZAMOYSKICH W ROKIETNICY
ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. H. CEGIELSKIEGO W POZNANIU
ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SWARZĘDZU
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SWARZĘDZU
ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH  IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. CHARLES DE GAULLE'A
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8
ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO IM. J.J. ŚNIADECKICH
ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZYCH W POZNANIU
ZESPÓŁ SZKÓŁ SALEZJAŃSKICH
ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH IM. INŻ. TADEUSZA TAŃSKIEGO
ZESPÓŁ SZKÓŁ W KÓRNIKU
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 6 IM. JOACHIMA LELEWELA
ZESPÓŁ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU
ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY GOSPODARKA ODPADAMI AGLOMERACJI POZNAŃSKIEJ

*STOISKO OBSŁUGIWANE PRZEZ POLSKICH PRZEDSTAWICIELI