en
pl

XXII Targi Edukacyjne już za nami!

Przez 3 dni w terminie od 23-25.03.2018 Międzynarodowe Targi Poznańskie żyły edukacją. Wraz z odbywającymi się jednocześnie Poznańskimi Targami Książki i XXII Targi Edukacyjne gościły ponad 37 200 zwiedzających.

Interesujące prelekcje, kreatywne warsztaty, wiele ciekawych ofert szkół i przede wszystkim tysiące młodych ludzi – to wszystko tworzyło wyjątkową atmosferę i energię targów edukacyjnych. Każdy mógł posłuchać o tym, jak efektywniej się uczyć, wziąć udział w warsztatach żywieniowych albo poznać tajniki języka migowego.

Podczas targów młodzi ludzie mogli sprawdzić i porównać bogatą ofertę ponad 200 szkół. Zarówno przyszli studenci, jak i ich młodsi koledzy mieli w czym wybierać! Był z nami cały Akademicki Poznań, wiele uczelni krajowych,  swoją propozycję dydaktyczną zaprezentowały także uczelnie z zagranicy.

z.jpg

Szkoły zawodowe zaprezentowały się w ramach Alei Zawodów, gdzie każdy mógł spróbować sił w swoim wymarzonym zawodzie.

x.jpg

Strefa EkoForum, jak co roku cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród najmłodszych.  Uczestnicy mogli pogłaskać i wziąć na ręce prawdziwego węża, poznać bliżej naturę zwierząt, a także nauczyć się obsługi mikroskopu pod okiem doświadczonych biologów.

v.jpg

Największe Targi Edukacyjne w Polsce cieszyły się w tym roku bardzo dużą popularnością i dały niecodzienną okazję ku temu, by spotkać się w jednym miejscu, porozmawiać i obrać kierunek na przyszłość. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i dzielenie się swoją pasją do nauki.

2018-04-10