en
pl

Konsultacje i doradztwo dla nauczycieli

Blisko 20 konsultacji z tematów ważnych, aktualnych i ciekawych to idealna oferta ODN Poznań dla nauczycieli pragnących wiedzieć więcej. Sprawdźcie harmonogram i skorzystajcie z okazji bezpłatnego doradztwa!

więcej

Program wykładów i warsztatów dla nauczycieli

Nowe technologie, edukacja zdrowotna, trendy w nauczaniu. Ty tylko kilka tematów wśród 25 bezpłatnych warsztatów ODN Poznań skierowanych do nauczycieli i dyrektorów szkół. Targi Edukacyjne inspirują!

więcej

Zawodowcy - Program wydarzeń

Zabawa, nauka i inspiracja będą towarzyszyć atrakcjom przygotowanym przez instytucje wspierające kształcenie ustawiczne, zawodowe i dualne, w pawilonie nr 15. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli!

więcej

Zaplanuj udział w targach w roku 2018

Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

więcej

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Targi Edukacyjne 2017 w liczbach – ujawniamy wyniki badań!

Ile osób odwiedziło poznańskie Targi Edukacyjne pierwszy raz, a ile jest stałymi bywalcami? Czy na pewno poznaniaków było najwięcej? I w końcu jak bardzo gościom podobał się weekend z edukacją i książką? Poznajcie odpowiedzi!

więcej

Rozwój, pasja i 32 800 zwiedzających – tak wyglądały Targi Edukacyjne 2017 (galeria zdjęć)

Blok Targów Edukacyjnych, Targów Książki dla Dzieci oraz Targów Książki Naukowej przyciągnął ponad 32 tys. zwiedzających. Łącznie z imprezami towarzyszącymi – PKO Półmaraton i Sport Expo – Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 24-26 marca odwiedziło aż 58 107 osób!

więcej