en
pl
home

Pracuj z nami przy COP24!

Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

więcej

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

EDUTEC 2018 w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia relacji z EDUTEC 2018 - Targów Technologii i Wyposażenia dla Edukacji, oraz towarzyszącej im konferencji dla nauczycieli organizowanej przez ODN

więcej

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

więcej

Global Exhibitions Day po raz trzeci!

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

więcej

XXII Targi Edukacyjne już za nami!

Przez 3 dni w terminie od 23-25.03.2018 Międzynarodowe Targi Poznańskie żyły edukacją. Wraz z odbywającymi się jednocześnie Poznańskimi Targami Książki i XXII Targi Edukacyjne gościły ponad 37 200 zwiedzających.

więcej

Piątek na XXII największych w Polsce targach edukacyjnych.

180 szkół i uczelni z całego świata, wykłady, warsztaty, pokazy, strefa zawodowców z pokazami rzemiosła, gra terenowa z nagrodami, a nawet... węże! To i jeszcze więcej przywitało zwiedzających na pierwszym dniu Targów Edukacyjnych w Poznaniu.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact