Organizator: Grupa MTP

Zostań wystawcą Targów Edukacyjnych 2021

Podziel się

Zapraszamy do udziału szkoły, przedsiębiorstwa oraz wszystkie podmioty, które chcą pokazać ciekawą perspektywę rozwoju dla młodych ludzi.

XXV edycja Targów Edukacyjnych Poznań odbędzie się w 2021 roku (nowa data już wkrótce) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Już teraz zapraszamy wystawców do rejestracji. Organizatorami targów są Grupa MTP oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Targi Edukacyjne 2021 odbędą się w bloku z Poznańskimi Targami Książki oraz Targami Wyposażenia i Technologii dla Edukacji EDUTEC. Wydarzenie będzie zlokalizowane w pawilonach 7A i 8A.

Dlaczego warto zostać wystawcą?

  • 37 000 – tyle osób odwiedziło odbywające się równolegle Targi Edukacyjne i Poznańskie Targi Książki w 2020 roku
  • 226 wystawców w 2020 roku – m.in. najróżniejszych szkół, placówek edukacyjnych i uczelni z Wielkopolski, całego kraju, a także Europy; ponadto służby mundurowe i Samorząd Województwa Wielkopolskiego z centrami kształcenia zawodowego
  • Bogaty program wydarzeń towarzyszących – m.in. Ogólnopolski Kongres Oświatowy, Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC, kilkadziesiąt wykładów i warsztatów dla nauczycieli oraz prelekcje dla rodziców

Misją Targów Edukacyjnych jest pokazanie młodym ludziom różnych dróg rozwoju – czy to w kontekście edukacji, zawodu czy pasji. Zostań częścią Targów Edukacyjnych Poznań 2021.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA TARGI EDUKACYJNE 2021 W STREFIE WYSTAWCY

WYŚLIJ ZAPYTANIE O OFERTĘ NA TARGI EDUKACYJNE 2021

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI