en
pl
home

Efektywna promocja edukacji

Poznańskie Targi Edukacyjne to doskonałe miejsce do efektywnej prezentacji  publicznych i prywatnych, polskich i zagranicznych, szkół i uczelni oraz innych placówek dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych.  Na tych targach  można zainteresować swoją działalnością szeroką  rzeszę  młodych ludzi. W 2016 roku z ofertą targową  zapoznało  się  29 tys. osób.

Targi Edukacyjne odwiedzają młodzi ludzie stojący przed wyborem dalszej drogi nauki, nie tylko z Poznania i Wielkopolski, ale również z innych województw. Targi te, dzięki połączeniu możliwości, jakie daje profesjonalna infrastruktura wystawiennicza z fantazją uczniów prześcigających się w pomysłach na promocję swojej szkoły, są niezwykle barwne i ciekawe. Atmosfera happeningu sprzyja nawiązywaniu przyjaznych kontaktów, ośmiela młodych ludzi i ułatwia przeprowadzanie rozmów.

Targi pomagają młodzieży w wyborze dalszej drogi kształcenia, a nauczycielom dostarczają wiedzy zawodowej, jako że towarzyszy im wiele interesujących konferencji. Przyciągają również przedstawicieli samorządów, dyrektorów szkół, pracowników oświaty i pedagogów, którzy właśnie tu mogą zaobserwować  kierunki zmian zachodzących oświacie.

Organizatorzy:

  • Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu
  • Samorząd Województwa Wielkopolskiego

 

W tym samym czasie:

Zobacz także: