en
pl
home

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Targi Edukacyjne 2017 w liczbach – ujawniamy wyniki badań!

Ile osób odwiedziło poznańskie Targi Edukacyjne pierwszy raz, a ile jest stałymi bywalcami? Czy na pewno poznaniaków było najwięcej? I w końcu jak bardzo gościom podobał się weekend z edukacją i książką? Poznajcie odpowiedzi!

więcej

Rozwój, pasja i 32 800 zwiedzających – tak wyglądały Targi Edukacyjne 2017 (galeria zdjęć)

Blok Targów Edukacyjnych, Targów Książki dla Dzieci oraz Targów Książki Naukowej przyciągnął ponad 32 tys. zwiedzających. Łącznie z imprezami towarzyszącymi – PKO Półmaraton i Sport Expo – Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 24-26 marca odwiedziło aż 58 107 osób!

więcej

Strażacy zrobią dym! Poznaj niedzielny program targów Edukacyjnych!

Niedziela 26 marca 2017 to ostatnia szansa na odwiedzenie największych w Polsce Targów Edukacyjnych. Zobacz dlaczego warto wybrać się całą rodziną!

więcej

Dyktando Gwarowe, spektakl plenerowy, pokazy filmów - poznaj jutrzejsze atrakcje fundacji Patria

Niedziela, dzień w którym Poznaniacy odwiedzają nasze targi całymi rodzinami, będzie stała pod znakiem projektu "Polski Wrażliwej". Zapraszamy do udziału!

więcej

Zapisz się na seminarium: "Grywalizacja w nauczaniu geografii, historii oraz przedsiębiorczości."

Wraz z dynamicznym rozwojem branży gier wideo, opinia, według której gry psują młodzież odchodzi w niepamięć. W jaki sposób wdrożyć grę do programu nauczania oraz jakie tytuły są godne uwagi?

więcej

Peru na Targach Edukacyjnych 2017

Poznaj peruwiańską kulturę i kuchnię. Odkryj ofertę edukacyjną Peru i zachwyć się pracami konkursowymi na temat Polaków w tym niezwykłym kraju Ameryki Południowej.

więcej